Eski Telefonunu Getir, İstediğin Teknolojiyi İndirimle Götür!

Şimdi eski telefonunuzu Teknosa'ya getirin,
istediğiniz yeni Teknolojiye indirimlerle sahip olun!

Çalışır durumdaki aşağıda listelenen telefonlardan birini Teknosa’ya getiren müşterilerimiz istediği teknolojiyi indirimlerle* alıyor!

*İndirim tutarları eski cihazın modeline göre farklılaşır.

Vermek İstediğiniz Cihaz

Almak İstediğiniz Cihaz

CİHAZIN DURUMU

Cihazınız Çalışıyor mu?
Cihazınızda Görünür Çizikler Var mı?
Cihazınızın Ekranında Çatlak Var mı?
Değişim Kampanyasından faydalanmak için cihazınızın çalışır durumda olması gerekir.
Değişim kampanyasından faydalanmak için cihazınızın ekranında çatlak veya kırık olmaması gerekir.
Verilen cihazın değeri, alınan cihazdan yüksek olamaz.

IPHONE 7 PLUS 32 GB

Teknosacell ile Tekno Extra tarifesine Peşin Fiyatına 0 TL İndirimli

*CİHAZINIZI 3 FARKLI ÖDEME AVANTAJI İLE ALABİLİRSİNİZ:

  • 1- 24 ay taksit avantajı ile TEKNOSACELL tarifenize ek olarak.
  • 2- Hattınızı TEKNOSACELL'e taşıyıp, ayrıca TEKNOSACELL hediye çeki avantajı ile peşin fiyatına.
  • 3- Sadece teslim ettiğiniz cihazınız karşılığı indiriminizi kullanarak.


  • Telefon değişim kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir.

  • İkinci el ürünler TECHPOİNT SERVİS HİZMETLERİ A.Ş. adına Teknosa tarafından teslim alınmakta olup, ikinci el cihaz bedeli karşılığında verilen hediye çeki ilgili firma tarafından karşılanmaktadır.

  • Kampanya kapsamında abonelerin indirimden faydalanmaları için öncelikle cep telefonlarının kampanyaya “Kabul Edilebilir” olması gerekir. Cihazların “Kabul Edilebilir” olması için; çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, ekranında kırık / çatlak olmamalı, açılıp kapanıyor olmalı, bataryası mevcut olmalı, sıvı teması olmamalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır. Tüm bu kontrollerden başarıyla geçen cihaz “Kabul Edilebilir” statüsündedir. Söz konusu kabul kriterlerinden geçmiş cihazın değerinin belirlenmesi için ise, fiziksel ön kontrolleri yapılır.

  • Aboneler teslim ettikleri cihazların sahibi olduklarını ve 18 yaşından büyük olduklarını beyan ederler ve cihazın tesliminden kaynaklanan tüm sorumlulukları kabul ederler. Aboneler, cihazın teslimi sırasındaki kayıp ve çalınmadan dolayı sorumludur Teslim edilen cihazların IMEI numaraları kapsamında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu veritabanında herhangi bir kusur kaydı (kayıp, çalıntı, suç unsuru vbg.) bulunmasından doğacak her türlü yasal yükümlülükten aboneler sorumludur. Teslim edilen cihazlara ilişkin SIM kartlarının ve varsa hafıza kartlarının çıkarılması abonenin sorumluluğu altındadır. Aboneler, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluğu üstlenmektedir ve cihazların teslimatından önce kendine özgü bilgi, metin mesajları, resimler, oyunlar, şarkılar veyahut kişisel vasıftaki herhangi başka bilgi gibi tüm verilerin silinmesi abonenin yükümlülüğü altındadır. Aboneler, telefonlarını teslim edip indirimli yeni kampanyaya girdikten sonra eski telefonlarını geri alma isteğinde bulunamazlar.

  • Kampanya stoklarla sınırlı olup, cihaz fiyatları mağazalar arasında farklılaşabilir. Farklılık durumunda mağaza fiyatı geçerli sayılacaktır. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 Teknosa Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya size en yakın mağazamıza başvurabilirsiniz.