Eski Telefonunu Getirenlere,
IPHONE 7 32 GB
Ayda Sadece 96 TL Taksitle!

Cep telefonunu değiştirmenin tam zamanı!
Şimdi eski telefonunu getirenler, Iphone 7 32 GB'a 
tarifelerine ek ayda sadece 96 TL ödeyerek 24 ay taksitle sahip oluyor!


Kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyatlar eski telefonun Iphone 6S Plus olması durumunda geçerlidir. TEKNOSACELL taksit kampanyası kapsamındaki fiyatlar yeni gelen ve Tekno L tarifesinde 24 ay kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir. 

Eski Telefonunu Getir Yenisini İndirimle Götür kampanyası kapsamındaki cihazlar için tıklayınız.

  • Telefon değişim kampanyası 30 Kasım 2017 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir.

  • İkinci el ürünler TECHPOİNT SERVİS HİZMETLERİ A.Ş. adına Teknosa tarafından teslim alınmakta olup, ikinci el cihaz bedeli karşılığında verilen hediye çeki ilgili firma tarafından karşılanmaktadır.

  • Kampanya eski iPhone 6S Plus telefonu verip, 24 ay taksitli iPhone 7 32 GB almak isteyen ve TEKNOSACELL’e yeni gelerek Tekno L tarifesinde 24 fatura dönemi kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir.

  • Kampanya kapsamındaki diğer cihazlar için tıklayınız.
  • Kampanya kapsamında abonelerin indirimden faydalanmaları için öncelikle cep telefonlarının kampanyaya “Kabul Edilebilir” olması gerekir. Cihazların “Kabul Edilebilir” olması için; çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, ekranında kırık/ çatlak olmamalı, açılıp kapanıyor olmalı, bataryası mevcut olmalı, sıvı teması olmamalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır. Tüm bu kontrollerden başarıyla geçen cihaz “Kabul Edilebilir” statüsündedir. Söz konusu kabul kriterlerinden geçmiş cihazın değerinin belirlenmesi için ise, fiziksel ön kontrolleri yapılır.

  • Aboneler teslim ettikleri cihazların sahibi olduklarını ve 18 yaşından büyük olduklarını beyan ederler ve cihazın tesliminden kaynaklanan tüm sorumlulukları kabul ederler. Aboneler, cihazın teslimi sırasındaki kayıp ve çalınmadan dolayı sorumludur Teslim edilen cihazların IMEI numaraları kapsamında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu veritabanında herhangi bir kusur kaydı (kayıp, çalıntı, suç unsuru vbg.) bulunmasından doğacak her türlü yasal yükümlülükten aboneler sorumludur. Teslim edilen cihazlara ilişkin SIM kartlarının ve varsa hafıza kartlarının çıkarılması abonenin sorumluluğu altındadır. Aboneler, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluğu üstlenmektedir ve cihazların teslimatından önce kendine özgü bilgi, metin mesajları, resimler, oyunlar, şarkılar veyahut kişisel vasıftaki herhangi başka bilgi gibi tüm verilerin silinmesi abonenin yükümlülüğü altındadır. Aboneler, telefonlarını teslim edip indirimli yeni kampanyaya girdikten sonra eski telefonlarını geri alma isteğinde bulunamazlar.

  • Kampanya stoklarla sınırlı olup, cihaz fiyatları mağazalar arasında farklılaşabilir. Farklılık durumunda mağaza fiyatı geçerli sayılacaktır. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • TEKNOSACELL’de 24 ay taksit kampanyası ING Bank tarafından sağlanan bir kredi hizmetidir. ING Bank tarafından koşulları taşıyan ve talep eden müşterilere cihaz bedeli için kredi sağlanacak olup, taksit tutarları müşterilerin TEKNOSACELL hatlarına yansıtılacaktır. Kredi ile ilgili detaylar için www.ingbank.com.tr.

  • TEKNOSACELL tarife ve taahhütleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 Teknosa Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya size en yakın mağazamıza başvurabilirsiniz.