Her Şey Dahil Paketler
Aylık paket ücreti taahhütlüdür, taahhüt verilmediği durumda +9TL eklenir.

Tekno Plus tarife ücreti taahhütlü olup, taahhüt verilmediği taktirde aylık ücret tutarına 10 TL eklenir. Yurtiçinde, ücretsiz whatsapp kullanım hakkı 1024 MB’a ulaştığında bağlantı hızı 128 Kbps’e düşecektir ve mevcutta daha yüksek bir hız baremine sahip başka bir internet paketi yoksa, fatura dönemi boyunca bu hızla kullanılabilecektir. Yurtdışında ücretsiz whatsapp kullanım hakkı 50 MB’ la sınırlı olup belirli ülkelerde geçerlidir, 50 MB’a ulaşıldığı takdirde yurt dışında geçerli mevcut tarife/paketler üzerinden ücretlendirilecektir. Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır. Damga vergisi aboneye yansıtılır. Taahhüt ihlali durumunda BTK düzenlemeleri ile oluşturulan cayma bedeli faturalandırılır. Taahhüt bitiminde güncel fiyatlar uygulanır

* Tekno Plus tarifesine sadece Numara Taşıma ve Teknosacell’ e tarife değişikliği yolu ile yeni gelen müşterilerimiz katılım sağlayabilir.

**TEKNOSACELL Bonus Kampanyası kapsamında 25 Ağustos 2017 itibarıyla Turuncu, Tekno S, Tekno M, Tekno L ve Tekno XL tarifelerinden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya tarife değişikliğiyle gelen müşterilere kampanya süresince her fatura döneminde Turuncu tarifesi için ek 1GB; Tekno S ve Tekno M tarifeleri için ek 2GB; Tekno L ve Tekno XL tarifeleri için ise ek 3GB hediye internet kullanım hakkı verilmiştir.

***Anında indirimler Apple ürünlerinde 50 TL daha düşük uygulanır. Tekno Plus tarifesinde ki indirim tutarları Apple dahil tüm ürünlerde aynen geçerlidir. Tekno Plus tarifesi ile taksitli cihaz kampanyalarından faydalanabilmek için numara taşıma işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir.