Tekno Transfer Tarifeleri

Teknosacell'e geç, Teknosa'dan indirimini seç!

Online'a özel ilk ay 10 GB hediye fırsatını kaçırma.

NUMARANI TAŞI
 • İlgili tarifeye sadece numara taşıma yoluyla kayıt yapılacak olup, yeni aktivasyon ve Türk Telekom mobil faturalı ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile kayıt yapılamayacaktır. Tarifeye katılım Teknosa mağazalarından yapılabilecektir.
 • Aboneler ayrıca ilgili tarifeye katılım sağlamak için teknosacell.com veya www.teknosa.com internet siteleri üzerinden ön başvuruda bulunabilecektir. İlgili tarifeye ön başvuru talebinde bulunan bireysel faturalı müşteriler Şirketimiz Müşteri Hizmetleri tarafından aranacak olup, müşterilere tarife detayları ile ilgili bilgi verilecek, tarifeye geçmeyi kabul eden abonelere gerekli evrak iletilmek suretiyle tarife geçişi sağlanacak ve kampanya tanımlaması yapılmış olacaktır.
 • Teknosacell Transfer Star 30GB tarifesini’ne 12 fatura dönemi kalma sözü veren abonelere taahhüt süresi boyunca geçerli 70 TL aylık sabit ücret indirimi verilecektir. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir. Taahhütlü tarife ücreti, taahhüt süresi boyunca sabit kalacak, fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Tarifenin taahhütsüz ücreti şu şekildedir: Teknosacell Tekno Transfer Star 30GB: 210 TL
 • Tarifelerde 12 fatura dönemi taahhüt verilerek taahhütlü tarife ücretinden faydalanılabilir. Teknosacell'e geçiş işlemleri Teknosa mağazalarından yapılmaktadır.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Yurtdışında ücretsiz whatsapp kullanım hakkı 50 MB’la sınırlı olup belirli ülkelerde* geçerlidir, 50 MB’a ulaşıldığı taktirde yurt dışında geçerli mevcut tarife/paketler üzerinden ücretlendirilecektir.*Kullanım hakkı belirli ülkeler;ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, KKTC'dir.
 • Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. SES paketleri için tıklayınız.
 • Grup içi sınırsız görüşme hakkı sadece faturalı Teknosacell tarifeleri arasında ile yapılan görüşmeler için geçerli olacaktır.
 • Sunulan her yöne SMS’ler, yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. SMS paketleri için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. SMS paketleri için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde fatura dönemi içerisinde yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna durdurulacaktır. Tarifedeki cepten internet kullanımlarında ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Tarifedeki kullanım haklarına ek olarak satın alınabilecek internet paketleri için tıklayınız.
 • Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn., datanın ücretlendirme periyodu 1byte’dır. Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın son günüdür. Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki güncel aşım ücretleri için “Faturalı Tarifeler Aşım Ücret Değişiklikleri” kısmına tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ücreti ve ÖİV ayrıca faturalandırılır. Telsiz Kullanım Ücreti ve yeni hat tesisinde alınan ÖİV ayrıca faturalandırılır.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2022 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesine göre Telsiz Kullanım Ücreti 2022 yılı için 50,75 TL olarak belirlenmiştir.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 5599’a SMS gönderilerek sorgulanabilir.
 • Teknosacell ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abonenin, hattını taahhüt süresi boyunca faturalı sistem kapsamında açık tutmaması, hattını taahhüt süresi içerisinde kapatması, abonelik sözleşmesini sonlandırması veya başka bir operatöre taşıması, daha düşük veya daha yüksek taahhüt süresine geçmesi, tarifesini daha düşük sabit ücretli bir tarifeyle değiştirmesi, hattının Şirketimiz tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca iptal edilmesine/kapatılmasına neden olması ve hattın kapatılması, devir etmesi koşulları durumunda, kampanya taahhüdünden caymış sayılacak ve Kampanya ile sağlanan haklardan yararlanamayacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce taahhüdü bozacak tarifelere geçilmesi, taahhüt verilen hattın iptal edilmesi, iptale sebebiyet verilmesi veya diğer operatöre taşınması,hattın devredilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan, paketin iptal edilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 12 fatura dönemi taahhüt verenler için 70 TL'dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı ve iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık tarife ücretlerinin toplamından müşteri lehine olanı, erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Tarife kapsamında, Teknosa anında indirim çekine hak kazanılması durumunda, taahhüt bozulursa sağlanan Teknosa anında indirim çeki tutarı, müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
 • Teknosacell tarifelerine katılan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş sayılacaktır. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir. 4.5G HAZIR yazip 5555'e göndererek kullandığınız SIM Kart ve cihazın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilir, IPTAL 4.5G yazıp 5555'e göndererek 4.5G aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
 • Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, size en yakın Teknosa mağazasına başvurabilirsiniz.
 • TEKNOSACELL bir TT Mobil hizmetidir.
 • 02.2021 itibarıyla Teknosacell Faturalı Tarifelerden, Teknosacell Faturasız Tarifeye geçiş işlemleri KDV ve ÖİV dahil 30,59 TL ile ücretlenecektir. Bu ücret müşterinin son faturasına yansıyacaktır.
 • MMS ücreti 1,28TL/adet’tir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Teknosacell Anında indirim çeki ile ilgili şartlar aşağıda olduğu gibidir:

 • Teknosacell’e numarasını taşıyarak gelen yeni abonelerin Teknosacell tarifelerine taahhüt vermeleri halinde, Teknosa’dan “Anında İndirim” faydası ücretsiz olarak verilecektir.
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Teknosacell Tekno Transferplus 30 tarifesine başarı ile dâhil olarak, "Teknosacell Transfer Tarife Taahhütnamesi 2022 - ve / veya Teknosa Anında İndirim Kampanyası Taahhütnamesi 2022'yi” imzalamak suretiyle kampanya kapsamında 12 fatura dönemi Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • 12 fatura dönemi kalma sözüne karşılık, Teknosacell Transfer Star 30GB tarifesine 400 TL tutarında anında indirim çeki verilecektir.
 • Teknosacell Anında İndirim Çeki olarak kullanılabilecek şifre, tarife aktivasyonun ardından 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelerin, tarife aktivasyonu yapılan hattına iletilecektir.
 • Anında indirim çeki sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilir.
 • Anında İndirim Kodu sadece tek seferde ve tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
 • Aynı Anında indirim çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.
 • Anında indirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Teknosa toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye çeki tutarı kadar olması gerekmektedir.
 • Bir alışverişte en fazla üç anında indirim çeki kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
 • Anında indirim çeki tutarına KDV dâhildir.
 • Anında indirim çekinin saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında indirim çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın veya TT Mobil’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Anında indirim çeki www.Teknosa.com internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
 • Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez anında indirim çekine hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile anında indirim çeki kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir.
 • Teknosa anında indirim çeki Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, Teknosa mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.
 • Anında İndirim faydası Abone’ye verilecek kod suretiyle sağlanacak olup, kodun iletilmesinden sonra 3 (üç) ay boyunca Teknosa Mağazalarında kullanılabilecektir. 3 aylık süre içerisinde kullanılmayan Anında İndirim kodu geçerliliğini yitirecektir.
 • Anında İndirim Kodu ile Teknosa Mağazasın’dan satın alınan ürün iadesinde Anında İndirim kodu da iade edilebilir.
 • Teknosa’nın Anında İndirim kampanya koşullarına ilişkin olarak tek taraflı değişiklik yapma haklı saklıdır Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı Şirketimizde saklıdır. Bu değişiklikler teknosacell.com internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.
 • Anında İndirim faydasından yararlanacak abonelerin taahhüt süresi sona ermeden tarifesini Teknosacell Gümüş 3GB, Teknosacell Gümüş 5GB, Teknosacell Gümüş 8GB, Teknosacell Gümüş 15GB, Teknosacell Pırlanta 3GB, Teknosacell Pırlanta 5GB, Teknosacell Pırlanta 8GB, Teknosacell Pırlanta 15GB, Tekno Bizimle Kal 4 GB, Tekno Bizimle Kal 6 GB, Tekno Bizimle Kal 10GB, Tekno Bizimle Kal 12GB, Tekno Bizimle Kal 20GB, Tekno Bizimle Kal 25GB, Tekno Bizimle Kal 35GB, Tekno Bizimle Kal 10GB Yeni, Tekno Bizimle Kal 20GB Yeni,Tekno Fırsatı Yakala 4GB, Tekno Fırsatı Yakala 6GB, Tekno Fırsatı Yakala 10GB, Tekno Fırsatı Yakala 12GB, Tekno Fırsatı Yakala 25GB, TeknoBox ve TeknoBox 100 GB, Tekno Sizinle 4GB,Tekno Sizinle 6GB,Tekno Sizinle 10GB,Tekno Sizinle 15GB,Tekno Sizinle 20GB, Tekno Sizinle 25GB,Tekno Sizinle 30GB,Tekno Sizinle 40GB, Tekno Sizinle 50GB, Tekno Süper 4GB, Tekno Süper 6GB, Tekno Süper 10GB, Tekno Süper 15GB, Tekno Süper 20GB, Tekno Süper 25GB, Tekno Süper 30GB, Tekno Süper 40GB, Tekno Süper 50GB,Teknosacell Özgür 4GB Tarifesi, Teknosacell Özgür 6GB, Teknosacell Özgür 10GB,Teknosacell Özgür 15GB,Teknosacell Özgür 20GB,Teknosacell Özgür 30 GB,Tarifeleri dışında daha düşük sabit ücretli bir tarifeyle değiştirmesi halinde veya Abone’lerin taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, bir T.C. kimlik numarası ile bir yıl içinde 3 (üç)'ten fazla İndirim çeki şifresi almaları, Taahhüt İhlali olarak değerlendirilecek ve Anında İndirim bedeli Abone’nin TEKNOSACELL faturasına yansıtılmak suretiyle tahsil edilerek Teknosa’ya ödenecektir. Anında İndirim’in kullanılmamış olduğu durumda ise Abone’den Anında İndirim tutarına ilişkin tahsilat yapılmayacak olup, Anında İndirim faydası kullanıma kapatılacak ve tekrar kullanıma açılmayacaktır.
 • Taksitli Cihaz Kampanyasından, TEKNOSACELL tarifelerine numarasını taşıyarak yeni gelen ve taahhüt veren ve mevcut TEKNOSACELL müşterilerimiz aşağıdaki şartlarla faydalanabilir.
 • Taksitli Cihaz Kampanyası TEKNOSA ve ING Bank tarafından beraber sağlanan bir tüketici kredisi hizmetidir.
 • Kampanya kredi koşulları taşıyan müşterilere cihaz bedeli için ING Bank tarafından kredi sağlanacak olup kredinin taksit tutarları TEKNOSACELL faturasına yansıtılacaktır. Kredi ile ilgili detaylar için www.ingbank.com.tr
 • Taksitli Cihaz Kampanyası kredi limiti minimum 300 TL maksimum 50.000 TL'dir. 25.000 TL üzerinde onaylanan başvurularda, e-Devlet üzerinden SGK dökümü ile gelir teyidinin yapılması koşulu aranmaktadır. 30.000 TL üzeri alışverişlerinizde kalan tutarı nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
 • Cihaz kampanyası stoklarla sınırlıdır.
 • Cihaz fiyatları Mağazalar arasında farklılaşabilir. Farklılık durumunda mağaza fiyatı geçerli sayılacaktır. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Gelen müşterilerimiz için:

 • Kampanya, faturalı Teknosacell tarifelerine yeni gelerek 12 dönemi kalma sözünüz ile geçerlidir.
 • Aylık cihaz taksiti tutarları; mobil hat tarifesi karşılığında abonelerimize sağlanacak olan indirimlerin uygulanması durumunda mümkün olacak olup, taahhüt süresine, kullanılacak kredi tutar ve vadesine göre değişiklik göstermektedir.
 • Tarife fiyatı taahhütlü işlemler için geçerli olup, Telsiz Kulanım Ücreti ve yeni hat tesisinde alınan ÖİV dahil değildir.
 • Tarife taahhüt ihlali durumunda BTK düzenlemeleri ile oluşturulan cayma bedeli faturalandırılır.
 • Transfer tarifeleri için geçerli cihazlı alım tarife taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Taksitli Cihaz Alımı Sözleşmesi için tıklayınız.

Mevcut müşterilerimiz için:

 • Mevcut müşteri kampanyasından sadece daha önce taksitli cihaz kampanyasından yararlanmamış olan TEKNOSACELL müşterilerimiz faydalanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz, en yakın Teknosa mağazasından mevcut tarifeleri üzerine ayrıca 12 fatura dönemi kalma sözü vererek diledikleri cihaza taksitle sahip olabilecekler, cihaz taksitlerini TEKNOSACELL faturaları üzerinden ödeyebileceklerdir.