Setur.com.tr'de mevcut indirimlere ek %5 indirim!

Teknosacell aboneleri Setur.com.tr'de seçili yurt içi kış otellerinde mevcut indirimlere ek %5 indirim, yurt içi şehir otellerinde %6 indirim, yurt dışı paket tur ürünlerinde %5 indirim, yurt dışı bireysel otellerde %6 indirim, Setur Select yurt dışı paket turlarında %6 indirim, yurt dışı paket turlarında vergiler hariç %5 indirim, vize hizmetlerinde Setur servis bedeli tutarında %25 ve seçili Kültür Turlarında %5 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için,  cep telefonundan ​SETUR boşluk ​TCKN​ yazıp 6262 ‘e kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Fırsat kodu yurt içi kış otelleri, yurt içi kültür turları, yurt içi şehir otelleri ve yurt dışı paket tur ürünleri için www.setur.com.tr'de indirim kodu alanına giriş yapılarak; Setur Select yurt dışı bireysel otel, cruise ve vize ürünleri için belirtilen numaralardaki müşteri hizmetleri yetkililerine iletilerek kampanyadan yararlanılır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 01.06.2018 - 31.12.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek rezervasyonlarda ve 31.12.2021 tarihine kadar yapılacak olan konaklamalarda ve seyahatlerde geçerlidir.​
  • Kampanya dahilindeki rezervasyonlar tur kontenjanlarıyla sınırlıdır.
  • Şifreler tek kullanımlıktır.
  • Setur ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​​​​​​​​​​​
  • Kampanya katılımının SMS ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar Teknsoacell müşterileri için tüm vergiler dahil 0.41 TL, ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.