TEKNO WIFI 100 GB

TEKNO WIFI 100 GB

İstediğiniz yerden*, sabit altyapı ile, özgürce internet kullanabilmeniz için TeknoBox sizlerle!

Tekno Wifi 100 GB tarifesi ile ister yazlığınız, ister arabanız, ister işyerinizde internet hep yanınızda. Dilerseniz data paketinizi Teknosa Mağazalarından satın alabileceğiniz tarifeye özel fiyatla sunulan taşınabilir modemlere takıp, kablo ihtiyacı olmadan internetinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Siz de hemen size en yakın Teknosa Mağazasına gelin, taşınabilir modeminize SIM kartınızı takın, istediğiniz yerden* internetin tadını çıkarın.

İNTERNET TAAHHÜT FİYAT TEKNOSA ANINDA İNDİRİM
Tekno Wifi 100 GB 100 GB 12 AY 190 TL 300 TL


*4.5 Çekim alanı olan her yerde sen nerdeyse internetin orada.

Taşınabilir internet kampanyaları için tıklayınız.

Tekno Wifi 100 GB tarifenin taahhütsüz ücreti 260 TL’dir.

Tekno Wifi 100 GB tarifesi numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.

Tarife de 12 fatura dönemi kalma sözü veren abonelere 70 TL aylık sabit ücret indirimi verilecektir. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Tarifede 12 fatura dönemi taahhüt verilerek taahhütlü tarife ücretinden faydalanılabilir. TEKNOSACELL'e geçiş işlemleri Teknosa mağazalarından yapılmaktadır.

Taahhütlü tarife ücreti, taahhüt süresi boyunca sabit kalacak, fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.

Tarifedeki internet hakkını sadece yurt içinde kullanılabilir.

SMS kullanımı SMS başına 1,11TL/SMS ‘dir.

Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 100 GB'a ulaştıktan sonra internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır. 100 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Tarifedeki kullanım haklarına ek olarak satın alınabilecek internet paketleri için tıklayınız.

Tarife Ses hizmetine kapalı olacaktır, sadece veri bağlantısı ve SMS/MMS gönderimi için kullanılabilecektir.

Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

Fatura kesim tarihi her ayın son günüdür. Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.

Telsiz Kullanım Ücreti ve yeni hat tesisinde alınan ÖİV ayrıca faturalandırılır.

Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.

Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 5599’a SMS gönderilerek sorgulanabilir.

TEKNOSACELL ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlgili tarifeye gelerek 12 fatura dönemi süresince Teknosacell Tekno Wifi 100 GB Tarifesi’nde kalma taahhüdü vererek tarife indiriminden faydalanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell Tekno Wifi 100 GB Tarifesi dışında Türk Telekom Mobil tarfaından sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimleri toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

12 fatura dönemi taahhüt verip indirimin yanı sıra çek faydasından yararlanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde, Teknosacell Tekno Wifi 100 GB Tarifesi dışında farklı bir Teknosacell faturalı tarifeye ya da Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı / ön ödemeli tarifelere geçilmesi, hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaralarının diğer operatörlere taşınması, devredilmesi, bir T.C kimlik numarası ile bir yıl içinde 3’ten fazla anında indirim çeki şifresi alınması durumunda kampanya kapsamında müşteriye sağlanacak olan Teknosa hediye çekinin kullanılan tutarı, Teknosacell faturasına yansıtılacaktır.

Tarifeye katılan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş sayılacaktır. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir. 4.5G HAZIR yazip 5555'e göndererek kullandığınız SIM Kart ve cihazın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilir, IPTAL 4.5G yazıp 5555'e göndererek 4.5G aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmeyip, silinecektir. Hediye internet haklarının geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesi durumunda yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data faydası ya da data paketi yok ise abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemlerinde geçerlidir.

Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife Kampanya kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Taahhütlü hat satışı ve anında indirim çeki gönderimi yalnızca T.C. Uyruklu müşterilerimiz için geçerlidir. Yabancı Uyruklu müşterilerimiz tarifelerinden taahhütsüz satın alarak faydalanabilir.

Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız.

Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, size en yakın Teknosa mağazasına başvurabilirsiniz.

TEKNOSACELL bir Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş hizmetidir.

 • Teknosacell’ e yeni gelen abonelerin Teknosacell tarifelerine taahhüt vermeleri halinde, Teknosa’dan “Anında İndirim” faydası ücretsiz olarak verilecektir. 
 • Anında İndirim, sadece Teknosa mağazalarında TCKN bazında ve aşağıdaki kurallar çerçevesinde kullanılabilecektir.
 • Anında İndirim’den bir kez yararlanılabilir.
 • Anında İndirim faydası Teknosacell hattına kod olarak iletilir.
 • Anında indirim, kodun iletilmesinden sonra 3(üç) ay boyunca Teknosa Mağazalarında kullanılabilecektir. 3 aylık süre içerisinde kullanılmayan Anında İndirim kodu geçerliliğini yitirir, yeniden aktif edilemez.
 • Anında İndirim Kodu bir hat için 1(bir) kez sağlanır.
 • Anında İndirim Kodu sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Anında İndirim karşılığında nakit ödeme yapılmaz.
 • Anında İndirim  Kodu bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Aynı Anında İndirim kodu sadece bir siparişte kullanılabilir. Bir alışverişte en fazla 3 (üç) adet anında indirim kodu kullanılabilir.
 • Anında İndirim tutarına KDV dahildir.
 • Anında İndirim Kodunun kullanımı için tek faturadaki Teknosa toplam alışveriş tutarının en az kullanılmak istenilen toplam Anında İndirim  tutarı kadar olması gerekmektedir.
 • Anında İndirim kodunun saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında İndirim kodunun 3. Kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa’nın veya işletmecinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Bir abone 1(bir) yılda en fazla 3(üç) adet TEKNOSACELL Anında İndirim faydası kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile Anında İndirim faydası  kazanma hakkı 1(bir) adet ile sınırlıdır.
 • Anında İndirim Kodu ile Teknosa Mağazasın’dan satın alınan ürün iadesinde Anında İndirim kodu da iade edilebilir.
 • Kampanya kapsamında taahhüdün ihlal edilmesi halinde Anında İndirim tutarının tamamı kullanılmış olması durumunda, abonenin Teknosacell faturasına yansıtılmak suretiyle tahsil edilerek Teknosa’ya ödenecektir. Anında İndirim’ in kullanılmamış olduğu durumda ise Anında İndirim tutarına ilişkin tahsilat yapılmaz, Anında İndirim faydası kullanıma kapatılır ve tekrar kullanıma açılmayacaktır.
 • Teknosa’nın Anında İndirim kampanya koşullarına ilişkin olarak tek taraflı değişiklik yapma haklı saklıdır. Bu değişiklikler teknosacell.com internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Abone alımına kapatılan TeknoBox Tarifelerini görmek için tıklayınız.