TEKNOBOX

TEKNOBOX

Teknosacell’ den bir yenilik daha!

Dilediğiniz yerden*, sabit altyapı ile, özgürce internet kullanabilmeniz için TeknoBox tarifesi sizlerle!

TeknoBox tarifesi ile ister yazlığınız, ister arabanız, ister işyerinizde 24 ay sözünüze 99 TL ‘ye 60 GB internet hep yanınızda. Dilerseniz data paketinizi Teknosa Mağazalarından satın alabileceğiniz Teknobox tarifesine özel fiyatla sunulan TP-link M7200 taşınabilir modeme takıp, kablo ihtiyacı olmadan internetinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

TeknoBox tarifesi ile birlikte, TP-link M7200 taşınabilir modem, 24 ay taahhüt verilmesi ve  hak kazanılan çek tutarının seçili modem alışverişinde kullanılması halinde
modem fiyatı 359 TL’ye sunulacaktır.

Siz de hemen size en yakın Teknosa Mağazasına gelin, TP-link modeminize TeknoBox tarifesi ile SIM kartınızı takın, dilediğiniz yerden* internetin tadını çıkarın.

İNTERNET TAAHHÜT FİYAT TEKNOSA ANINDA İNDİRİM
TeknoBox Data Tarifesi 60 GB 24 AY 99 TL 100 TL
TeknoBox Data Tarifesi 60 GB 12 AY 99 TL 50 TL


*4.5 Çekim alanı olan her yerde sen nerdeyse internetin orada.

TEKNOSACELL TeknoBox tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.

TeknoBox tarifesine 12/24  fatura dönemi kalma sözü veren abonelere 25 TL aylık sabit ücret indirimi verilecektir. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Tarifelerde 12 veya 24 fatura dönemi taahhüt verilerek taahhütlü tarife ücretinden faydalanılabilir. TEKNOSACELL'e geçiş işlemleri Teknosa mağazalarından yapılmaktadır.

Taahhütlü tarife ücreti, taahhüt süresi boyunca sabit kalacak, fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.

Tarifedeki internet hakkını sadece yurt içinde kullanılabilir.

SMS kullanımı SMS başına 46,68 Krş'dur.

Tarife kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişim hızı 1kbps'e düşürülerek internet erişimi sonlandırılacak ve data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Tarifedeki kullanım haklarına ek olarak satın alınabilecek internet paketleri için tıklayınız.

Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

Fatura kesim tarihi her ayın son günüdür. Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.

Telsiz Kullanım Ücreti ve yeni hat tesisinde alınan ÖİV ayrıca faturalandırılır.

Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.

Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 5599’a SMS gönderilerek sorgulanabilir.

TEKNOSACELL ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlgili tarifeye gelerek 12 ya da 24 fatura dönemi süresince Teknosacell Teknobox Tarifesi’nde kalma taahhüdü vererek tarife indiriminden faydalanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell Teknobox Tarifesi dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimleri toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 

24 fatura dönemi taahhüt verip indirimin yanı sıra çek faydasından yararlanan abonelerden, taahhüt süresi içerisinde, Teknosacell Teknobox Tarifesi dışında farklı bir Teknosacell faturalı tarifeye ya da Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı / ön ödemeli tarifelere geçilmesi, hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaralarının diğer operatörlere taşınması, devredilmesi, bir T.C kimlik numarası ile bir yıl içinde 3’ten fazla anında indirim çeki şifresi alınması durumunda kampanya kapsamında müşteriye sağlanacak olan Teknosa hediye çekinin kullanılan tutarı, Teknosacell faturasına yansıtılacaktır. 

TEKNOSACELL TeknoBox tarifesine katılan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş sayılacaktır. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir. 4.5G HAZIR yazip 5555'e göndererek kullandığınız SIM Kart ve cihazın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilir, IPTAL 4.5G yazıp 5555'e göndererek 4.5G aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmeyip, silinecektir. Hediye internet haklarının geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesi durumunda yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data faydası ya da data paketi yok ise abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemlerinde geçerlidir.

Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife Kampanya kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Taahhütlü hat satışı ve anında indirim çeki gönderimi yalnızca T.C. Uyruklu müşterilerimiz için geçerlidir. Yabancı Uyruklu müşterilerimiz tarifelerinden taahhütsüz satın alarak faydalanabilir.

Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız.

Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, size en yakın Teknosa mağazasına başvurabilirsiniz.

TEKNOSACELL bir TT Mobil hizmetidir. 

Teknobox, tarifelerine yeni gelerek 12/24 fatura dönemi kalma sözünüze Taksitli Cihaz Kampanyasında kullanılmak üzere Teknosa mağazalarında geçerli Anında İndirim verilecektir.

Anında indirimin ilk 50 TL ‘si, “Sepet İndirimi” ve geriye kalan tutar “Anında İndirim Çeki” için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Anında İndirim Çeki Koşulları

Kampanya kapsamında 24 fatura dönemi kalma sözüne karşılık; TeknoBox tarifesinde 100 TL “indirim çeki” verilecektir.

İndirim Çeki sadece TEKNOSACELL'e yeni gelen abonelerimize verilecektir. Daha önce aboneliği olan müşterilerimiz kampanyadan faydalanamaz.

İndirim Çeki TEKNOSACELL hattına ve irtibat numarasına, şifre olarak gönderilecektir.

İndirim Çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

İndirim Çeki diğer Teknosa kampanyaları ile birleştirilebilir.

İndirim Çeki ile satın alınan ürün iadesinde İndirim Çeki sahibine iade edilir. Ve aynı koşullar kapsamında kullanılabilir.

İndirim Çeki ile yapılan alışverişlerde kalan bakiye var ise iade edilmez.

İndirim Çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.

İndirim Çeki verilen 3 ay içerisinde kullanılmalıdır. Bu sürenin sonunda İndirim Çeki iptal edilecektir.

Aynı İndirim Çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.

Aynı veya farklı kişilere tanımlanan en fazla üç İndirim Çeki birleştirilerek tek alışverişte kullanılabilir.

Kazanılan İndirim Çeki ve ek indirimler sadece Teknosa mağazalarında ve çek sahibinin kimlik ibrazı ile geçerli olup teknosa.com online alışverişlerde geçerli değildir.

Tarife taahhüdünün bozulması durumunda, kampanya kapsamında sağlanacak olan Teknosa İndirim Çeki’nin kullanılan tutarı, müşterinin TEKNOSACELL faturasına yansıtılacaktır.

Sepet İndirimi Koşulları

31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanya kapsamında, 12/24 fatura dönemi kalma sözüne karşılık TeknoBox tarifesinde 50 TL “sepet indirimi” uygulanacaktır.

Sepet İndirimi diğer Teknosa kampanyaları ile birleştirilemez.

Sepet İndirimi ile satın alınan ürün iadesinde Fatura İndirimi sahibine iade edilmez.

Sepet İndirimi karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.

Anında İndirim ve Sepet İndirimi Ortak Koşulları

Anında İndirim Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, Teknosa mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.

Anında İndirim sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilir.

Anında İndirim tutarına KDV dâhildir.

Anında İndirim sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.

Anında İndirim Kodunun saklanması ve güvenli bir yerde tutulması çek hamilinin sorumluluğundadır. İndirim Çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın veya TT Mobil'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez Anında İndirim hakkı kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile Anında İndirim kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.

Anında İndirim kullanılmasından kaynaklanan tüm sorumluluk müşteride olup, usule aykırılıklarda Teknosa’nın veya TT Mobil'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin abonelik işlemleri için Teknosa mağazalarına başvurmaları gerekmektedir.

Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Teknosa’nın Anında İndirim kampanya koşullarına ilişkin olarak tek taraflı değişiklik yapma haklı saklıdır. Bu değişiklikler teknosacell.com internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.