Teknosacell'den Cebinizle Dost Faturasız Paketler!

PAKET ADI DAKİKA SMS DATA ÜCRETLENDİRME
Tekno 3 Faturasız 500 DK 500 SMS 3 GB 34 TL
Tekno 6 Faturasız 500 DK 500 SMS 6 GB 39 TL
Tekno 9 Faturasız 750 DK 750 SMS 9 GB 45 TL
Tekno 12 Faturasız 750 DK 750 SMS 12 GB 51 TL
Tekno 20 Faturasız 750 DK 750 SMS 20 GB 67 TL • SMS ile;

Tekno 3 Faturasız Paket için; “Tekno 3 Faturasız” yazıp 5599’a
Tekno 6 Faturasız Paket için; “Tekno 6 Faturasız” yazıp 5599’a
Tekno 9 Faturasız Paket için; “Tekno 9 Faturasız” yazıp 5599’a
Tekno 12 Faturasız Paket için; “Tekno 12 Faturasız” yazıp 5599’a
Tekno 20 Faturasız Paket için; “Tekno 20 Faturasız” yazıp 5599’a SMS göndererek,

 • Online İşlem Merkezinden; tek şifreniz ile giriş yaparak paketi satın almak için tıklayınız
 • 0850 222 5599 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.
 • Paket ücretlerine KDV-ÖİV dahildir.
 • Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım 100 KB / 20KR ile ücretlendirilecektir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Teknosacell Faturalı Tarifelerden, Teknosacell Faturasız Tarifeye geçiş işlemlerinde müşterilerimizin hattına 30 TL (0,20 TL asıl bakiye, 29,80 TL bonus) hediye bakiye sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olacak şekilde yüklenecektir.
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, paketin yenilenmemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Teknosacell Her Şey Dahil Faturasız Paketleri' nden tüm faturasız Teknosacell müşterileri faydalanabilecektir.
 • Paket aboneliğinin başlaması veya başarısız olması durumunda SMS ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paketinizi 30 günden önce yenilemek isterseniz paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilirsiniz.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir.
  SMS ile;
  Tekno 3 Faturasız Paket için; “Tekno 3 Faturasız” yazıp 5599’a
  Tekno 6 Faturasız Paket için; “Tekno 6 Faturasız” yazıp 5599’a
  Tekno 9 Faturasız Paket için; “Tekno 9 Faturasız” yazıp 5599’a
  Tekno 12 Faturasız Paket için; “Tekno 12 Faturasız” yazıp 5599’a,
  Tekno 20 Faturasız Paket için; “Tekno 20 Faturasız” yazıp 5599’a SMS göndererek,
 • Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan alınan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifelerden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.