TEKNOSACELL BONUS KAMPANYASI

TEKNOSACELL BONUS KAMPANYASI

 • Kampanyadan ve 175 TL fiyatlı yeni hat tesisi fiyatından, 01.01.2022 itibariyle Teknosacell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar devam edecektir.
 • Kampanyaya katılım için “Teknosacell Bonus” yazarak 5599’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşterilerimiz kampanya kapsamında 30 gün geçerli yurt içi “Her Yöne 750 DK” konuşma, "750 SMS" ve yurt içi “30 GB” cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
 • Ayrıca, SMS göndermek suretiyle Teknosacell Faturasız Bonus Kampanyası’na başarıyla dahil olarak, hat açılışını takip eden 3 ay boyunca aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yapan abonelere, belirtilen tarih itibariyle ek olarak 3 ay süresince her ay 30 gün geçerli yurt içi 25 GB data hakkı tanımlanacaktır. Aboneler, ek yurt içi 25 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca toplam 3 kez faydalanılabilir. Abonelerin, 3 ay boyunca her ay 25 GB ek data hakkından faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda ilgili faydadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulacak hediye dakika ve internet kullanım hakları, hat/hatların ilgili tarifelerden biri aktif olduğu an hatta otomatik olarak tanımlanacaktır. Faydanın tanımlanmasının ardından hattınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS bilgilendirmesi ile kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki 60 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • İlgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası olmaması halinde kampanya geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca aşım ücreti 2 kuruş / 100 KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Teknosacell ‘den yeni faturasız hat alan abonelere özel Hediye 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 750 dk, 750 SMS ve 30 GB cepten internet fırsatı için hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde “Teknosacell Bonus” yazarak 5599’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bonus Kampanyası ile kazanılan haklarınızı "Kalan Tekno Bonus" yazıp 5599'a SMS göndererek ya da 9333'e arama yaparak sorgulayabilirsiniz.