TEKNOSACELL HEDİYE 1 GB KAMPANYASI

TEKNOSACELL HEDİYE 1 GB KAMPANYASI

  • Tüm faturasız Teknosacell’lilere kampanya geçerlilik süresi içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemeye, yurtiçi 1 GB cepten internet kulanım hakkı hediye edilecektir. Hediye internet hattınıza otomatik yüklenir.
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.
  • İlgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası olmaması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca aşım ücreti 2 kuruş / 100 KB olarak ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir Teknosacell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.