1 GB BONUS
KAMPANYASI

26.01.2017 - 26.01.2018 tarihleri arasında yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile TEKNOSACELL Tekno L veya Tekno XL tarifelerinden birine gelen müşterilerimize 1GB internet kullanımı hediye!


Teknosacell 1 GB Bonus Kampanyası kapsamında 26.01.2017 - 26.01.2018 tarihleri arasında Teknosacell Tekno L veya Tekno XL tarifelerinden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimizce sunulan faturalı/faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşterilere kampanya süresince her fatura döneminde 1GB hediye internet kullanım hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında sunulacak hediye 1GB internet kullanım hakkı, hat/hatların ilgili tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu fatura dönemi içerisinde hatta otomatik olarak tanımlanacak olup; faydanın tanımlanmasının ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlanılabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmeyip, silinecektir. Hediye 1 GB internet hakkının geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesi durumunda yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data faydası ya da data paketi yok ise abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn  üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemlerinde geçerlidir. Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife Kampanya kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya süresi içerisinde kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapılması, hattın iptal edilmesi, hat iptaline sebebiyet verilmesi, numaranın diğer operatörlere taşınması, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapılması halinde kampanya kapsamında sunulan data faydası sona erecek,  müşteriye kampanya kapsamında sunulan data hakkından kaynaklı bir cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacaktır.

Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.