iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta
Teknosacell’e Özel PEŞİN FİYATINA 6 Taksit
Kampanyamız Başlamıştır.
iphone-teknosacell

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 9 Aralık 2019'a kadar geçerlidir.
  • Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için yeni abonelik, numara taşıma veya Türk Telekom Mobil’den geçiş yoluyla, Teknosacell Faturalı tarifelerine giriş yapılması ve işlemlerin Teknosacell taksitli cihaz ekranlarından yapılması gerekmektedir.

*iPhone 7 suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

*iPhone 7 Plus suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.